מטפל בעיסוי טנטרה

מטפל בעיסוי טנטרה

עיסוי KAANG (עיסוי ומגע ארוטי) הוא צורה פופולרית של עיסוי טנטרה שהולכת וצוברת פופולריות.

עם הגישה המקיפה שלו לאנרגיות הרוחניות, הפיזיות והמיניות של אדם, עיסוי KAANG הוא ברכה לאנשים המחפשים איזון בכל היבטי החיים.

עיסוי עוזר לספק את הדחף שמתחיל את מעגל המודעות והצמיחה כאחד. זה מפעיל פוטנציאלים גנטיים, פוטנציאל ריפוי. זה מה שעיסויים יכולים להציע לכולם: הדחף לגדול

נושא הסעיף: מהן יוזמות דיור בר קיימא? https://israelnightclub.com/apartments/דירות-דיסקרטיות-באילת/

מילות מפתח במדור: אסטרטגיה, יוזמות

הקדמה: הזכרנו להלן ארגונים לא ממשלתיים שעובדים על פרויקטים בודדים, אבל בתים מודולריים יכולים להיות תשובה לדיור בטוח בעלות נמוכה

מטרתו של מטפל בעיסוי טנטרה היא ללמד את הלקוח שלו כיצד להתכוונן לתחושות ולהבין את צרכיו.

יש המאמינים שעיסוי הטנטרה הוא דרך יפה עבור שני אנשים לחוות את החושניות, הרווחה המינית, ולאמץ את האנושיות של זה. כאשר אנו עוסקים ברוחניות טנטרית, זה לא רק מאיר את רוחנו אלא אנו זוכים גם להערכה של החיים.

המשימה שנטל על עצמו מטפל בטנטרה היא באמת ראויה להערצה מכיוון שהם משתמשים בכישוריהם על מנת לעשות עיסויי גוף מלאים עם חושניות המשולבת ברוב המהלכים שהם עושים על הלקוחות שלהם. במקרים אלה, עיסוי הטנטרה משמש אדם שהשיג ידע דרך מסלולים שונים כמו יוגה ובודהיזם.

עיסוי טנטרי אחד מסגנונות העיסוי העתיקים ביותר. זהו תרגול רוחני שבמהלכו נרגעים עמוק ומפחיתים כל מתח פוטנציאלי הנגזר מהשכבות הרגשיות, הפיזיות והנפשיות.

המטרה היא לעורר תנועות שמביאות שרירים על ידי מעקב אחר ההחלקה הטבעית, עיסוי רגיש בבת אחת אזורים עמוקים יותר על מנת להעניק תחושה כללית של רווחה.

ספציפית תרגול זה מכוון לעורר אנרגיה מינית באמצעות גירוי של חמש נקודות או צ'אקרות: צ'אקרת השורש, צ'אקרת הקודש (מתחת לחיל הים שלך), מקלעת השמש (בין הצלעות), צ'אקרת הלב וצ'קרת הכתר.

זה מושג עם סוגים שונים של משיכות, תנועות שחיקה, שפשוף ולחיצה על משטחי עור או על ידי קידוח עדין או דחיסה שלהם במהלך דומה לריסוק בטון, בדרך כלל עבודה עם מפרקי אגודלים פתוחים אצבעות או כל האצבעות.